O mnie

Jestem adwokatem – robię to, co lubię i w co wierzę. Ukończyłam również podyplomowe studia z Psychiatrii i psychologii sądowej. Ponadto jestem mamą oraz miłośniczką życia. W czasie wolnym, czyli bez togi i mojej absurdalnie ciężkiej torby – biegam, pływam, podróżuję, a ostatnio zachwycam się także triathlonem i językiem norweskim – co niewątpliwie powoduje, że życie ma ten szczególny smak i kolor.

Od kilkunastu lat zajmuję się sprawami rozwodowymi oraz innymi sprawami z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego. Prowadzę też sprawy karne. Specjalizuję się w sprawach rozwodowych, w których również mediuję pomiędzy małżonkami, aby wypracować płaszczyznę porozumienia w istotnych aspektach dotyczących rozwodu i jego konsekwencji.

Prowadzę kancelarię adwokacką w centrum Poznania. Doświadczenie zawodowe łączę z wiedzą prawniczą, współpracuję od wielu lat z kancelariami z Irlandii i Wielkiej Brytanii specjalizującymi się w szczególności właśnie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego.

Jeśli nie potrafisz odnaleźć się w nowych okolicznościach związanych z rozpadem małżeństwa i procedurą rozwodową, na moim blogu  „adwokat o rozwodzie” znajdziesz wiele rozwiązań i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu prawa rodzinnego.

Blog to sposób na podzielenie się z Tobą praktycznymi radami i wskazówkami, które wynikają bezpośrednio z mojego doświadczenia zawodowego.

Zapraszam Cię również na moją stronę www.mzawiejska-adwokat.pl.